Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM24-E240C“. Ekrano įstrižainė: 59,9 cm (23,6"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/fr/products/All-Products/Display--Control/Monitors/Gaming-Series/LM24-E240C=V1 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,4 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,625 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gamos standartas | NTSC |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,6 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60 cm |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 85 % |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių tankis | 93,3 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,2716 x 0,2716 mm |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 521,395 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 296,285 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Apšviestas stovas | Ne |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| „Bluetooth“ | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 25 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 17,4 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo srovė | 3 A |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 34 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 24 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 16,4 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 3,2 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 3,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 202,2 mm |
| Gylis (be stovo) | 90,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 414,5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 320,3 mm |
| Svoris (be stovo) | 3600 g |
| Plotis (su stovu) | 537,9 mm |
| Plotis (be stovo) | 537,9 mm |
| Pakuotės gylis | 145 mm |
| Pakuotės aukštis | 400 mm |
| Pakuotės svoris | 4200 g |
| Pakuotės plotis | 623 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Automatinis ryškumo valdymas | Ne |
| Atitikties sertifikatai | CE / Elektromagnetinio suderinamumo (EMS) / Žemos įtampos direktyva (LVD) |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2398044/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2398044 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | LM24-E240C |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0375 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 3,6 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,24 kg |