Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
34 colių (86,36 cm) LCD MONITORIUS
„AOC CU34P3CV“ – tai 34 colių įstrižainės WOHD (3440 × 1440) išlenktas VA ekranas su patraukliu trijų pusių itin plonu rėmeliu, užtikrinančiu išties įtraukiantį žiūrėjimą. Šio modelio platus QHD 21:9 formato santykis išplečia matymo lauką ir suteikia apgaubiantį vaizdą, kad patirtis būtų dar geresnė – lyg kinematografinė. Ekranas pasižymi 300 nitų ryškumu ir dideliais 178/178° žiūrėjimo kampais, taip pat dviem integruotais 5 W + 5 W garsiakalbiais, kurie padidins jūsų kasdienį produktyvumą šiuolaikiniame mobiliajame biure. CU34P3CV monitorius yra paruoštas padidinti jūsų produktyvumą su USB-C, palaikančiu iki 65 W maitinimo šaltinį, duomenų perdavimą ir DP-alt režimą. Šio monitoriaus ryšį pagerina USB šakotuvas ir RJ-45. Atsižvelgiant į tvarumą, šis monitorius turi daugybę aplinkosaugos sertifikatų, įskaitant EPA, TCO ir EPEAT.
| Santrauka | AOC CU34P3CV. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: „UltraWide Quad HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,55 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.06 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,19 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 92 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 86,36 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | Itin platus „Quad HD“ ekranas |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 85 % |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių tankis | 110 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 121,5 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas KVM jungiklis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 4 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | 180–180 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 42 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 31,7 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 27,8 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 275,13 mm |
| Aukštis (su stovu) | 611,03 mm |
| Svoris (su stovu) | 10000 g |
| Svoris (be stovo) | 6920 g |
| Plotis (su stovu) | 808,34 mm |
| Pakuotės gylis | 190 mm |
| Pakuotės aukštis | 556 mm |
| Pakuotės svoris | 12950 g |
| Pakuotės plotis | 1070 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / HDMI / USB C tipo |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,8 m |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT sidabras / TCO |
| Rėmelio storio tipas | Berėmės |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, HF, CB, TUV-GS žymėjimą, ISO 9241-307, EAC, FCC |
| Suderinamumas | VESA-P2 |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Išorės apdailos tipas | Tekstūruotas |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Vietinis pritemdymas | Taip |
| Maža įvesties delsa | Taip |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 30000 val. |
| Vaizdas prie vaizdo (PbP) | Taip |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100 % |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Perdirbtas plastikas iš vartotojų | 85 % |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1362085/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1362085 |
| EPREL versijos numeris | 5 |
| Modelio pavadinimas | CU34P3CV |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1108 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 10 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 12,7 kg |