Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
27 colių UHD monitorius, pasižymintis plačia žiūrėjimo patirtimi ir užtikrinančiu gryną produktyvumą
Padidinkite savo produktyvumą iki maksimumo su AOC U27B3A. Šis 27 colių UHD monitorius gali pasigirti sklandžiu 60 Hz atnaujinimo dažniu ir elegantišku trijų pusių berėme dizainu, užtikrinančiu patogią žiūrėjimo patirtį. Atsisveikinkite su akių nuovargiu dėl mažos mėlynosios šviesos funkcijos, kuri užtikrina tinkamą akių apsaugą. Be to, mėgaukitės vaizdais be ašarų dėl „Adaptive Sync“ technologijos ir pasijuskite lyg stulbinamai aiškioje grafikoje su HDR10 palaikymu. Su įmontuotu 2 vatų garsiakalbiu galite mėgautis geresne garso patirtimi.
| Santrauka | AOC B3 U27B3A. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,45 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,69 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 107,2 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| BT.2020 aprėptis | 72,6 % |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 99,6 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–140 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 40–60 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 109 % |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 163,18 pikselių colyje |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 125 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 597,8 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336,3 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės (maitinimo) įėjimas | Taip |
| Integruotas KVM jungiklis | Ne |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 110 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 19 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 40 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 25 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo srovė | 1,5 A |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 52 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 27 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–93 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -25–55 °C |
| Gylis (su stovu) | 229,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 460 mm |
| Aukštis (be stovo) | 363,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 4040 g |
| Svoris (be stovo) | 3590 g |
| Plotis (su stovu) | 614 mm |
| Plotis (be stovo) | 614 mm |
| Pakuotės gylis | 142 mm |
| Pakuotės aukštis | 453 mm |
| Pakuotės svoris | 6620 g |
| Pakuotės plotis | 690 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Rėmelio storio tipas | Berėmės |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, CB, TUV Bauart-Mark, ISO 9241-307, EAC, FCC reikalavimus |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Įvadinis mėnuo | Birželis |
| Įvadiniai metai | 2024 m. |
| Vietinis pritemdymas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1956214/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1956214 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | U27B3A |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04347 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 4,04 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,35 kg |