Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Mėgaukitės ryškiais vaizdais su 27 colių QHD monitoriumi, turinčiu 120 Hz atnaujinimo dažnį, 1 ms MPRT ir „AdaptiveSync“, kad sklandus veikimas būtų užtikrintas namuose ar biure.
„Q27B35S3“ – tai 27 colių QHD monitorius, skirtas kasdieniam darbui ir pramogoms. Dėl 120 Hz atnaujinimo dažnio ir 1 ms MPRT jis užtikrina sklandų vaizdą naršant, transliuojant turinį ir žaidžiant žaidimus. „AdaptiveSync“ sumažina ekrano plyšinėjimą, užtikrindama sklandžią ir patogią žiūrėjimo patirtį. Nesvarbu, ar dirbate, ar ilsitės, šis monitorius užtikrina patikimą ir malonų vaizdą.
| Santrauka | AOC B3 Q27B35S3. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,445 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,69 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 87 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| BT.2020 aprėptis | 59,4 % |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 81,5 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 89,3 % |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 109 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 102,4 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 597,8 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336,3 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 19 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 27 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 22 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 191,9 mm |
| Gylis (be stovo) | 35,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 447,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 358,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 3060 g |
| Svoris (be stovo) | 2840 g |
| Plotis (su stovu) | 616 mm |
| Pakuotės gylis | 124 mm |
| Pakuotės aukštis | 480 mm |
| Pakuotės svoris | 4980 g |
| Pakuotės plotis | 690 mm |
| Pridedami laidai | HDMI |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoH reikalavimus |
| Atitikties sertifikatai | REACH / RoHS / EEĮA |
| Vietinis pritemdymas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 30000 val. |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2298702/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2298702 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | Q27B35S3 |
| Modelio pavadinimas | Q27B35S3 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03838 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 2,82 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,45 kg |