Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Patobulinkite savo sistemą su 24B36X 24 colių FHD monitoriumi darbui ir pramogoms
„24B36X“ monitorius sukurtas sklandžiam perėjimui nuo produktyvumo prie pramogų. Jo 24 colių FHD ekranas užtikrina sklandų vaizdą su 144 Hz atnaujinimo dažniu ir itin greitu 0,5 ms MPRT. „Adaptive Sync“ užtikrina našumą be ašarų, o HDR10 – sodrų kontrastą ir spalvas. Sukurta patogumui, „Low Blue Light“ technologija padeda sumažinti akių įtampą, todėl „24B36X“ yra išmanus ir universalus pasirinkimas bet kuriai darbo vietai ar žaidimų stočiai.
| Santrauka | AOC B3 24B36X. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,372 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,605 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,122 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 91,6 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 95,8 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–160 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–144 Hz |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,4 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 112 % |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 92,5 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 128,8 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD „FreeSync“ atnaujinimo dažnio diapazonas | 48–144 Hz |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 14 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 18 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 198 mm |
| Gylis (be stovo) | 35,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 414,5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 318,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 2520 g |
| Svoris (be stovo) | 2210 g |
| Plotis (su stovu) | 544 mm |
| Plotis (be stovo) | 544 mm |
| Pakuotės gylis | 124 mm |
| Pakuotės aukštis | 378 mm |
| Pakuotės svoris | 4650 g |
| Pakuotės plotis | 610 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Rėmelio storio tipas | Itin siauras |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, CB, TUV Bauart-Mark, ISO 9241-307, EAC, FCC reikalavimus |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2326185/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 2326185 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | 24B36X |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02746 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 2,52 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,19 kg |