Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Puikiai sinchronizuota
Pašalinkite trūkčiojantį žaidimą ir blaškantį vaizdo plyšimą su AMD® Radeon™ FreeSync1. Mėgaukitės sklandžiais, greitai reaguojančiais vaizdais, nes monitoriaus atnaujinimo dažnis sinchronizuojamas su jūsų kompiuterio kadrų dažniu.
Tobulas vaizdas
Pasigrožėkite, kaip jūsų mėgstamiausi žaidimai atrodo patobulintame WQHD2 ekrane. Patirkite ryškų, sufokusuotą aiškumą ir tikroviškas spalvas, kurias suteikia šis 27 colių IPS2 ekranas. Parodykite savo ekraną smalsiai auditorijai, nes atspalviai ir kontrastai išlieka tikri dėl iki 178° žiūrėjimo kampo.
Greito tempo kadrai
Mėgaukitės sklandžiu, be delsos žaidžiant žaidimus su sparčiu 144 Hz atnaujinimo dažniu. Net ir įtempto veiksmo metu 1 ms4 „Visual Response Boost™“ užtikrina aiškius, nesusiliejusius vaizdus.
Patvirtinimo antspaudas
Ne kiekvienas žaidimų monitorius turi VESA DisplayHDR™ 400 sertifikatą. Šis pramonės standartas nurodo HDR kokybę, įskaitant šviesumą, spalvų gamą, bitų gylį ir kilimo laiką. Pakelkite savo žaidimus į kitą lygį su patobulintu spalvų tikslumu ir kontrastu.
Optimizuotos spalvos
Pasinerkite į itin tikroviškas žaidimo pasaulio spalvas. Sklandūs perėjimai, smulkesni atspalviai ir vienoda išvaizda pasiekiami naudojant platų 95 % DCI-P3 spalvų spektrą. Įgykite pranašumą prieš konkurentus su „Black Boost“ technologija, kuri užtikrina daugiau detalių tamsesnėje aplinkoje.
Akių saugumas pirmiausia
Apsaugokite akis nuo nereikalingo įtempimo naudodami „Acer BlueLightShield™“ ir „Flickerless“ technologijas. Ilgiems žaidimų seansams naudokite „Acer ComfyView™“ ir „Low Dimming™“ technologijas, kurios sumažins monitoriaus akinimą ir akių nuovargį.
Koregavimai skrydžio metu
Nereikia žaisti su mygtukais. Lengvai keiskite monitoriaus nustatymus naudodami „Display Widget“ programinę įrangą.
Keli žaidimo režimai
Rinkitės iš daugybės žaidimų ir ne žaidimų režimų, kurių kiekvienas turi savo unikalų spalvų profilį. Rinkitės veiksmo, lenktynių, sporto ir dar daugiau! Tinkinkite visas savo programas, kad jos automatiškai veiktų jums patogiu režimu.
| Santrauka | Acer NITRO VG1 VG271U. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.acer.com/gb-en/monitors/gaming/nitro-vg1 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,465 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,675 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,145 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 95 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,23 x 0,23 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 597 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 46 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 62 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 26 W |
| Gylis (su stovu) | 240 mm |
| Gylis (be stovo) | 66 mm |
| Aukštis (su stovu) | 475 mm |
| Aukštis (be stovo) | 367 mm |
| Svoris (su stovu) | 4600 g |
| Svoris (be stovo) | 4150 g |
| Plotis (su stovu) | 614 mm |
| Plotis (be stovo) | 614 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1529078/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1529078 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | VG271U M3 |
| Modelio pavadinimas | VG271UM3BMIIPX |
| Vienetų skaičius paletėje | 59 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0455119 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 4,6 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,2 kg |