Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Acer Vero V7 V227Q H. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21.5"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.acer.com/de-de/monitors/business/vero-v7/pdp/UM.WV7EE.H02 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,36 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,55 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 6 bitų |
| Spalvų gama | 72 % |
| Spalvų gamos standartas | NTSC |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 21,5 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 54,6 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,25 x 0,25 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Ne |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 15 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 35 W |
| Gylis (su stovu) | 214,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 69 mm |
| Aukštis (su stovu) | 389,2 mm |
| Aukštis (be stovo) | 287 mm |
| Svoris (su stovu) | 2910 g |
| Plotis (su stovu) | 493,4 mm |
| Plotis (be stovo) | 492,2 mm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1435990/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1435990 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | V227Q H |
| Modelio pavadinimas | UM.WV7EE.H02 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02475 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 2,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,96 kg |