Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Dahua Technology DHI-LM65-F400. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Display--Control/Monitors/Light-Series/LM65-F400 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,99 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.595 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,172 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| Ekrano įstrižainė | 65 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 1.4/2.0 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 7 W |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano forma | Butas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 130 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 190 W |
| Gylis (su stovu) | 283,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 883,35 mm |
| Plotis (su stovu) | 1446,2 mm |
| Pakuotės gylis | 174 mm |
| Pakuotės aukštis | 995 mm |
| Pakuotės svoris | 24400 g |
| Pakuotės plotis | 1600 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Garso įvestis | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Gylis (be stovo) | 68,65 mm |
| Aukštis (be stovo) | 838,38 mm |
| Įėjimo srovė | 2,5 A |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Svoris (be stovo) | 18600 g |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/750572/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 750572 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | DHI-LM43-F400 |
| Modelio pavadinimas | LM43-F400 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,2715966 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 24,75 kg |