Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Didelis UHD reklaminis ekranas su plonu dizainu
Akį traukiantis didelis ekranas
Didelis ekranas efektyviai patraukia žmonių dėmesį. Ypač 75 colių modelis palaiko 60 Hz dažnį, todėl turinys rodomas sklandžiai.
Tvirtas dizainas su atsparumu ugniai ir liepsnai
Išorinis gaminio dangtis sukurtas taip, kad veiksmingai apsaugotų nuo ugnies plitimo, todėl gaminys puikiai tinka montuoti viešosiose erdvėse.
* Remiantis trečiųjų šalių atliktais bandymais, gaminio korpuso viršus ir galinis dangtelis pagal EN13501-1 priskiriami A1 klasei (korpuso viršus) ir A2 klasei (galinis dangtelis), o pagal BS476 7 dalį – 1 klasei.
Plonas gylis su lygiu rėmeliu
Nepaisant didelio ekrano, UH5N-M pasižymi plonu gyliu, o tai yra privalumas interjero dizainui. Siekiant išvengti vizualinių problemų reguliuojant portreto režimą, rėmelis išlaiko vienodą storį visose keturiose pusėse, užtikrindamas tolygią simetriją viršuje, apačioje, kairėje ir dešinėje. Todėl šis modelis tinka įvairiems stiliaus variantams.
Universalus veikimas su keliais USB prievadais
Palaikydamas du USB prievadus, UH5N-M siūlo universalias naudojimo galimybes. Pavyzdžiui, galima valdyti turinį ekrane tuo pačiu metu naudojant kitus prijungtus įrenginius. Tai apima patogias užduotis, tokias kaip PPT failų atsisiuntimas iš išorinių atminties įrenginių, kai susitikimo metu naudojate pelę ar klaviatūrą.
Didelės raiškos ekranas
Jo skiriamoji geba yra keturis kartus didesnė nei FHD, todėl klientai yra vizualiai patenkinti. Be to, ekrano apsauga nuo akinimo sumažina atspindžius ryškiai apšviestoje aplinkoje, padidindama matomumą ir įskaitomumą, užtikrindama patogų naudojimąsi ekranu.
Patogi webOS platforma
„UH5N-M“ aprūpintas didelio našumo SoC, leidžiančiu atlikti kelias užduotis be atskiro medijos leistuvo. „webOS“ platforma teikia programų kūrimo įrankius su intuityvia vartotojo sąsaja, kuri padidina vartotojo patogumą, leidžia lengvai prisijungti prie išorinių jutiklių ir „webOS“ partnerių programų, kad būtų sukurta SI draugiška aplinka.
Patvarumas, užtikrinantis patikimumą
Optimizuotas verslo aplinkai, UH5N-M yra apsaugotas nuo rūdžių ir dulkių, padengtas atitinkančia danga ir turi IP5x sertifikatą, todėl veikia stabiliai.
Patobulintos saugumo funkcijos
„UH5N-M“ turi pažangias saugumo funkcijas, įskaitant „LG“ patobulintą branduolio apsaugos (EKP) technologiją, apsaugančią svarbius duomenis nuo išorinės prieigos ar atakų. „LG UHD Signage“ taip pat turi patikimus informacijos saugumo sertifikatus, užtikrinančius klientų ir verslo duomenų saugumą. Pavyzdžiui, šis modelis yra sertifikuotas pagal ISO/IEC 15408 „Common Criteria EAL2“.
„SuperSign“ sprendimai
„SuperSign“ yra integruotas ir intuityvus turinio valdymo sprendimas, skirtas kūrybiškam ir organizuotam skaitmeninių iškabų turiniui jūsų erdvėje, sujungiantis klientus su įvairiomis paslaugomis ir patogia naudotojo patirtimi. Yra įvairių versijų, tokių kaip „SuperSign Cloud“, todėl atraskite ir mėgaukitės versija, kuri jums labiausiai tinka.
| Santrauka | LG 86UH5N-M. Produkto dizainas: Skaitmeninis informacinis plokščias ekranas. Ekrano įstrižainė: 2,18 m (86"), Ekrano technologija: LED, Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, Ekrano ryškumas: 500 cd/m², HD tipas: 4K Ultra HD. „Wi-Fi“. Darbo valandos (valandos/dienos): 24/7. Įdiegta operacinė sistema: WebOS. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/global/business/digital-signage/lg-86uh5n-m |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,245 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 2.09 |
| Vieneto dėžutės plotis | 2.15 |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 95 % |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 1000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 86" |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| Miglos dažnis | 25 % |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Edge-LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 120 Hz |
| Skydelio tarnavimo laikas | 50000 val. |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI įvesties prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| Nuotolinio valdymo pulto (IR) įvestis | 1 |
| RS-232C | Taip |
| USB jungties tipas | USB A tipo |
| USB prievadas | Taip |
| USB prievadų kiekis | 2 |
| USB versija | 2.0 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 13,4 mm |
| Orientacija | Horizontaliai |
| Skydinio montavimo sąsaja | 600 x 400 mm |
| Palaikomas išdėstymas | Vidinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto dizainas | Skaitmeninių ekranų plokščiaekranis ekranas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Automatinis ryškumo valdymas | Taip |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1,4/2,2/2,3 |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP5X |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Darbo valandos (valandos/dienos) | Visą parą |
| Tikslas | Universalus |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Šilumos išsklaidymas | 672 BTU/val. |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 297 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 197 V |
| Kompiuterinė sistema | Taip |
| Kompiuterinės sistemos tipas | Sistema luste (SoC) |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Operacinės sistemos versija | 6.0 |
| Ekrano gylis | 29,7 mm |
| Ekrano aukštis | 1099,8 mm |
| Rodyti svorį | 52700 g |
| Ekrano plotis | 1928,8 mm |
| Pakuotės gylis | 253 mm |
| Pakuotės aukštis | 1250 mm |
| Pakuotės svoris | 65500 g |
| Pakuotės plotis | 2100 mm |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Pridedami laidai | Oro kondicionierius / Telefonas |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Šilumos išsklaidymas (maks.) | 1013 BTU/val. |
| Realaus laiko laikrodis (RTC) | Taip |
| Garso išvestis | 1 |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Produkto pavadinimas | Skaitmeninis reklaminis ekranas (LFD) |
| Modelio pavadinimas | 86UH5N-M |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 1,1009075 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 72 kg |