- Prekė sandėlyje
Iiyama ProLite LE4341S-B2 42,5" IPS 16:9
Iiyama ProLite LE4341S-B2 42,5" IPS 16:9
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Iiyama |
| Svoris | 10,4 kg. |
| Gylis | 1,006 m. |
| Plotis | 0,12 m. |
| Ūgis | 0,7 m. |
| MON01 Ekrano dydis | 108 cm (42,5 colio) |
| MON03 Ekrano skiriamoji geba | 1920x1080 |
| MON07 Žiūrėjimo kampas (horizontalus / vertikalus) | 178 / 178 |
| MON06 Ryškumas | 350 |
| MON05 Kontrastas | 1200:1 |
| MON08 Atsakymo laikas | 8 |
| MON02 ekrano technologija | IPS |
| MON10 garantija asmenims | 3 metai |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Monitoriaus reguliavimas | Nėra, Nėra |
| 3D paruoštas | Nėra |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| DVI | Nėra |
| HDMI | 3 |
| DisplayPort | Nėra |
| USB | 1 USB 2.0 |
| TV imtuvas | Nėra |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yra |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |
| RJ45 | 1 |
| Išmanusis televizorius | Nėra |
| Žaibas | Nėra |
| USB A tipo | Yra |
| Ekrano tipas | Butas |
| MON09 Atnaujinimo dažnis | 60 |
| VESA laikiklis | 200 x 200 mm |
| Ekrano tipas | Matinis (apsauginis nuo akinimo) |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Nėra |
| „nVidia G-Sync“ | Nėra |
| Ekrano skiriamosios gebos tipas | HD |
| Žaidimų monitoriai | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 3 metai |
| „Bluetooth“ | Nėra |
| „Wi-Fi“ | Nėra |
| Energijos suvartojimo klasė | G |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 53 |
| Ekrano dydis | 40–49,9 colių |
| Atnaujinimo dažnis | Iki 70 Hz |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Plotis (be stovo) | 968 mm |
| Gylis (be stovo) | 54 mm |
| Aukštis (be stovo) | 557,5 mm |
| Svoris (be stovo) | 8,4 kg |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Nominali (RMS) galia | 20 W |