-
−21%
HP OMEN by HP 32c kompiuterio monitorius 80 cm (31,5 colio) 2560 x 1440 pikselių Quad HD Black
HP OMEN by HP 32c kompiuterio monitorius 80 cm (31,5 colio) 2560 x 1440 pikselių Quad HD Black
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CEL; CSA; EAC; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; „Microsoft WHQL“ sertifikavimas; NOM; PSB; TUV Bauart; TUV LBL; VCCI; WEEE; ISC; Kalifornijos energetikos komisija (CEC); WW taikymas; ICE; Ukrainos sertifikatai; TÜV sertifikuotas „Flicker free“; JAE saugumas; JAE RoHS; Pietų Afrikos saugumas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 76 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 90 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 64 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Plotis (su stovu) | 708,6 mm |
| Aukštis (su stovu) | 612,6 mm |
| Gylis (su stovu) | 243,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 423,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 98,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,4 kg |
| Plotis (be stovo) | 708,6 mm |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | DisplayPort, Kintamoji srovė |
| Ekrano įstrižainė | 80 cm (31,5 colio) |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 720 x 400, 1680 x 1050 (WSXGA+), 2560 x 1440, 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška), 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 1600 x 900 |
| Skydelio tipas | VA |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–255 kHz |
| Pikselių žingsnis | 0,27 x 0,27 mm |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 10000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 60–165 Hz |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Pikselių tankis | 92 pikselių colyje |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gama | 99% |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 400 cd/m² |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Ne |
| Pivot | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip, 10 cm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDCP | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Garso išvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| Įspėjimai | Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais., Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. |