HP E24m G4 FHD USB-C konferencijų monitorius
HP E24m G4 FHD USB-C konferencijų monitorius
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Pėdų spalva | Sidabras |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 150 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 37 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 846610 |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Gylis (be stovo) | 47 mm |
| Aukštis (su stovu) | 530,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 539,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 355,6 mm |
| Gylis (su stovu) | 216 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,39 kg |
| Plotis (su stovu) | 539,4 mm |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) jutiklis | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| HP segmentas | Verslas |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Komplektinė programinė įranga | HP ekranų centras; HP ekranų tvarkyklė |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, USB C tipo į USB C tipo |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 800, 1280 x 720 (HD 720), 720 x 400, 640 x 480 (VGA), 1280 x 1024 (SXGA), 800 x 600 (SVGA), 1600 x 900, 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+) |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Spalvų gama | 99% |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–85 kHz |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,5 cm |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano rėmelio technologija | Mikrobriaunis |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 50–75 Hz |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–85 kHz |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 50–75 Hz |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 10000000:1 |
| Ekrano technologija | LCD |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Integruota kamera | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Megapikseliai (apytiksliai) | 5 MP |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 15 cm |
| Pasukimo kampo diapazonas | -45–45° |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23° |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pasukimo kampas | -90–90° |
| Pivot | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| HDCP | Taip |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| Sertifikavimas | Australijos ir Naujosios Zelandijos MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; E-budėjimo režimas; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TUV-S; VCCI; Vietnamo MEPS; WEEE; ISC; Meksikos energija; ICE; JAE; TGM; TUV-GS; Ukrainos sertifikatai; Pietų Afrikos NRCS; Baltarusijos energija; CEL 2 klasė |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| UNSPSC kodas | 43211902 |
| Ūgis | 355,6 mm |
| Svoris | 7,39 kg |
| Gylis | 47 mm |
| Plotis | 539,4 mm |
| Atitikties sertifikatai | EEĮA, RCM, BIS, cTUVus, Federalinė ryšių komisija (FCC), KCC, CEL, CE, VCCI, CECP, Oficiali Meksikos norma (NOM), KVK, BSMI, CB, EAC |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85285210 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | ES ROHS, EEĮA |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Bendras anglies pėdsakas (kg CO2e) | 50 |
| Bendras anglies dioksido išmetimas be naudojimo etapo (kg CO2e) | 2 |
| Anglies dioksido išmetimas, logistika (kg CO2e) | 2 |
| Anglies dioksido išmetimas gyvavimo ciklo pabaigoje (kg CO2e) | 3 |
| Anglies dioksido išmetimas, gamyba (kg CO2e) | 38 |