- Nauja
- Prekė sandėlyje
„Gigabyte GS32QCA“ 31,5 colio VA 16:9 lenktas monitorius
„Gigabyte GS32QCA“ 31,5 colio VA 16:9 lenktas monitorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Gigabaitas |
| Svoris | 13,15 kg. |
| Gylis | 0,514 m. |
| Plotis | 0,158 m. |
| Ūgis | 0,792 m. |
| MON01 Ekrano dydis | 80 cm (31,5 colio) |
| MON03 Ekrano skiriamoji geba | 2560x1440 |
| MON07 Žiūrėjimo kampas (horizontalus / vertikalus) | 178 / 178 |
| MON06 Ryškumas | 250 |
| MON05 Kontrastas | 3500:1 |
| MON08 Atsakymo laikas | 1 |
| MON02 ekrano technologija | VA |
| MON10 garantija asmenims | 3 metai |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Monitoriaus reguliavimas | Pagal kampą, yra |
| 3D paruoštas | Nėra |
| VGA (D-Sub) | Nėra |
| DVI | Nėra |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | Nėra |
| TV imtuvas | Nėra |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Nėra |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |
| RJ45 | Nėra |
| Išmanusis televizorius | Nėra |
| Žaibas | Nėra |
| USB A tipo | Nėra |
| Ekrano tipas | Išlenktas |
| MON09 Atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| VESA laikiklis | 100 x 100 mm |
| Ekrano tipas | Matinis (apsauginis nuo akinimo) |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Yra |
| „nVidia G-Sync“ | Nėra |
| Ekrano skiriamosios gebos tipas | 2 tūkst. |
| Žaidimų monitoriai | Taip |
| Garantija juridiniams asmenims | 3 metai |
| „Bluetooth“ | Nėra |
| „Wi-Fi“ | Nėra |
| Energijos suvartojimo klasė | F |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 31 |
| Ekrano dydis | 28–32,9 colio |
| Atnaujinimo dažnis | 151–200 Hz |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Plotis (su stovu) | 709 mm |
| Gylis (su stovu) | 238 mm |
| Aukštis (su stovu) | 497 mm |
| Plotis (be stovo) | 709 mm |
| Gylis (be stovo) | 94,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 419 mm |
| Svoris (be stovo) | 4,62 kg |
| Svoris (su stovu) | 5,86 kg |
| Ekrano foninio apšvietimo tipas | LED |