Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 18 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 29 kWh |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Plotis (su stovu) | 610,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 208 mm |
| Aukštis (su stovu) | 441 mm |
| Gylis (be stovo) | 78,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,53 kg |
| Aukštis (be stovo) | 362,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 610,5 mm |
| Svoris (be stovo) | 3,62 kg |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Pridedami laidai | Galia, HDMI |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Skydelio tipas | VA |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LCD |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Spalvų gama | 108% |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pivot | Ne |
| Pasukamas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas ekvalaizeris, kryželis |
| Produktai vienoje (vidinėje) siuntimo dėžėje | 1 vnt. |
| Įspėjimai | Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais., Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1255975 |