-
−1%
„Blackview“ 15,3 colio nešiojamas dviejų monitorių ekranas SCM8
„Blackview“ 15,3 colio nešiojamas dviejų monitorių ekranas SCM8
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Pilka |
| Energijos suvartojimas per 1000 valandų | 3 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | A |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 3 W |
| Gylis | 15,9 mm |
| Svoris | 800 g |
| Ūgis | 237 mm |
| Plotis | 352 mm |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:0 |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Pikselių tankis | 157,35 ppi |
| Žiūrėjimo kampas | 180º |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Ekrano forma | Butas |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano įstrižainė | 38,9 cm (15,3 colio) |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| Integruota kamera | Ne |
| HDMI | Taip |
| Ausinių išvestis | Ne |
| USB prievadų kiekis | 3 |
| HDCP | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. |