- Prekė sandėlyje
„Blackview“ 14 colių nešiojamas dviejų monitorių ekranas DCM6
„Blackview“ 14 colių nešiojamas dviejų monitorių ekranas DCM6
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Grey |
| Energy consumption per 1000 hours | 4 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | A |
| Power consumption (typical) | 4 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Width | 345 mm |
| Depth | 20.5 mm |
| Height | 207 mm |
| Weight | 1 kg |
| Wi-Fi | No |
| AMD FreeSync | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Display technology | LED |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Viewing angle | 178° |
| Touchscreen | No |
| Pixel density | 157.35 ppi |
| Panel type | IPS |
| Contrast ratio (typical) | 1000:0 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Screen shape | Flat |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| HD type | Full HD |
| Response time | 5 ms |
| Built-in camera | No |
| USB connector type | USB Type-C |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | No |
| USB ports quantity | 3 |
| HDCP | Yes |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |