-
−2%
Benq XL2540K 62,2 cm (24,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas
Benq XL2540K 62,2 cm (24,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 35 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 90–264 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Aukštis (be stovo) | 52,1 cm |
| Plotis (be stovo) | 571 mm |
| Svoris (be stovo) | 6,1 kg |
| Gylis (be stovo) | 200 mm |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Matomas dydis, vertikalus | 30,3 cm |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Butas |
| Pikselių žingsnis | 0,28 x 0,28 mm |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 62,2 cm (24,5 colio) |
| Reakcijos laikas | Nėra duomenų, kuriuos galima patikrinti |
| Skydelio tipas | TN |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 320 cd/m² |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Matomas dydis, horizontalus | 54,4 cm |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip, 15,5 cm |
| Pasukimo kampas | -90–90° |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukamas | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -45–45° |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23° |
| Pakreipiamas | Taip |
| Pivot | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| HDMI | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| DVI prievadas | Ne |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. |