BenQ BL2790 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
BenQ BL2790 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 25 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 35 W |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1823166 |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Plotis (su stovu) | 612 mm |
| Gylis (su stovu) | 182 mm |
| Aukštis (su stovu) | 449 mm |
| Svoris (be stovo) | 4,5 kg |
| Gylis (be stovo) | 64 mm |
| Svoris (su stovu) | 5 kg |
| Aukštis (be stovo) | 384 mm |
| Plotis (be stovo) | 612 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Išmanieji režimai | Standartinis, e. popierius, Žaidimas, Kinas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| Ekrano technologija | LCD |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Skydelio tipas | IPS |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Pikselių tankis | 82 pikselių colyje |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Integruota kamera | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | japonų Švedų vengrų Anglų Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba rumunų, Supaprastinta kinų kalba, lenkų Rusų Čekų Vokiečių italų, olandų ispanų, arabų, portugalų |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 18 |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| HDCP | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDCP versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT bronza, ENERGY STAR, Bendrosios išlaidos (TCO) |