Benq BL2490 23,8 colio IPS 16:9
Benq BL2490 23,8 colio IPS 16:9
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Benq |
| Svoris | 12,6 kg. |
| Gylis | 0,414 m. |
| Plotis | 0,16 m. |
| Ūgis | 0,618 m. |
| MON01 Ekrano dydis | 60,5 cm (23,8 colio) |
| MON03 Ekrano skiriamoji geba | 1920x1080 |
| MON07 Žiūrėjimo kampas (horizontalus / vertikalus) | 178 / 178 |
| MON06 Ryškumas | 250 |
| MON05 Kontrastas | 3000:1 |
| MON08 Atsakymo laikas | 5 |
| MON02 ekrano technologija | IPS |
| MON10 garantija asmenims | 3 metai |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Monitoriaus reguliavimas | Pagal kampą, Yra |
| 3D paruoštas | Nėra |
| VGA (D-Sub) | Nėra |
| DVI | Nėra |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | Nėra |
| TV imtuvas | Nėra |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yra |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |
| RJ45 | Nėra |
| Išmanusis televizorius | Nėra |
| Žaibas | Nėra |
| USB A tipo | Nėra |
| Ekrano tipas | Butas |
| MON09 Atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| VESA laikiklis | 100 x 100 mm |
| Ekrano tipas | Matinis (apsauginis nuo akinimo) |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Nėra |
| „nVidia G-Sync“ | Nėra |
| Ekrano skiriamosios gebos tipas | HD |
| Žaidimų monitoriai | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 3 metai |
| „Bluetooth“ | Nėra |
| „Wi-Fi“ | Nėra |
| Energijos suvartojimo klasė | E |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 18 |
| Ekrano dydis | 21–24,9 colio |
| Atnaujinimo dažnis | 70–100 Hz |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Plotis (su stovu) | 540 mm |
| Gylis (su stovu) | 182 mm |
| Aukštis (su stovu) | 408 mm |
| Plotis (be stovo) | 540 mm |
| Gylis (be stovo) | 61 mm |
| Aukštis (be stovo) | 343 mm |
| Svoris (be stovo) | 3,93 kg |
| Svoris (su stovu) | 3,54 kg |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Nominali (RMS) galia | 4W |
| Ekrano foninio apšvietimo tipas | LED |