-
−4%
„Avtek TS 8.1 Easy 75“ interaktyvus monitorius
„Avtek TS 8.1 Easy 75“ interaktyvus monitorius
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 247 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Svoris | 50,6 kg |
| Ūgis | 1014 mm |
| Gylis | 88 mm |
| Plotis | 1707,5 mm |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Garsiakalbio galia | 2 × 10 W |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Papildoma informacija | Pastaba: monitorius neturi integruotos operacinės sistemos, norint visiškai veikti, reikia prijungti išorinį kompiuterį arba įdiegti OPS modulį. Rekomenduojamas tvirtinimas prie sienos |
| Jutiklinio ekrano tipas | Infraraudonųjų spindulių |
| Vienalaikių sąlyčio taškų skaičius | 20 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | Androidas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | USB, HDMI Kintamoji srovė |
| „Wi-Fi“ antena | Taip |
| Pridedamas rašiklis | Taip |
| Pridedamas tvirtinimo laikiklis (-iai) | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano įstrižainė | 190,5 cm (75") |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Suderinamumas su „Android“ | „Android 13“ |
| Foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Aukšto dažnio | 60 Hz |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | lenkų |
| Darbo valandos (valandos/dienos) | Visą parą |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 5000:1 |
| Ekrano technologija | TFT |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 600 x 400 mm |
| Pridedamas VESA laikiklis | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Garso įvestis (mini lizdas) | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| RS-232C | Taip |
| RS-232 prievadai | 1 |
| Garso išvestis | 1 |
| OPS lizdas | 1 |
| Garso įvestis | 1 |
| Įspėjimai | Apsaugokite jutiklinį ekraną nuo subraižymo galimybės. Nenaudokite drėgnoje aplinkoje arba šalia vandens. Venkite monitoriaus numesti ar sutrenkti. |