-
−3%
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| OPS lizdas | 1 |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano forma | Butas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 800 x 400 mm |
| Produkto dizainas | Interaktyvus plokščias ekranas |
| Orientacija | Horizontaliai |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 380 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 205 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Ekrano plotis | 1709 mm |
| Ekrano gylis | 86 mm |
| Rodyti svorį | 46,5 kg |
| Ekrano aukštis | 1031 mm |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | lenkų Ukrainiečių Vokiečių italų, Anglų vengrų Lietuvių LAT, prancūzų ispanų, Kroatijos Čekų |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 12 |
| Darbo valandos (valandos/dienos) | Visą parą |
| Mikrofonų skaičius | 8 |
| EDLA sertifikatas | TAIP |
| Pridedami laidai | USB, HDMI Galia |
| Įtraukti flomasteriai | Taip |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Ekrano įstrižainė | 190,5 cm (75") |
| Reakcijos laikas | 6,5 ms |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Pikselių žingsnis | 0,43 x 0,43 mm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano ryškumas | 420 cd/m² |
| Skydelio tipas | VA |
| Stiklo storis | 3,2 mm |
| Ekrano technologija | LED |
| Jutiklinio ekrano technologija | Infraraudonųjų spindulių |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Aktyvus rodymo plotas (P x A) | 1650 x 928 mm |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Veikimo laikas | 24 val. |
| Skydelio tarnavimo laikas | 50000 val. |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 5000:1 |
| Vienalaikių sąlyčio taškų skaičius („Android“) | 32 |
| Vienalaikių sąlyčio taškų skaičius („Windows“) | 50 |
| Prisilietimo reakcijos laikas | 2,5 ms |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 40 W |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| RS-232 sąsaja | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| USB prievadas | Taip |
| VGA (D-Sub) įvesties prievadai | 1 |
| DisplayPorts į | 1 |
| OPS modulio lizdas | Taip |
| HDMI įvesties prievadų kiekis | 3 |
| USB prievadų kiekis | 9 |
| Garso (K/D) išvestis | 1 |
| Garso (K/D) įvestis | 1 |
| HDMI išvesties prievadų skaičius | 1 |
| Įspėjimai | Apsaugokite jutiklinį ekraną nuo subraižymo galimybės. Nenaudokite drėgnoje aplinkoje arba šalia vandens. Venkite monitoriaus numesti ar sutrenkti. |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8“, „Windows 7“, „Windows 11“, „Windows 8.1“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android 14“ |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Procesorių šeima | ARM žievė |
| Procesoriaus gamintojas | ARM |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | Mali-G52 MC3 |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Vidinė atminties talpa | 128 GB |