- Prekė sandėlyje
AVTEK INTERACTYVE MONITOR TOUHSCREEN 8 LITE G 65'
AVTEK INTERACTYVE MONITOR TOUHSCREEN 8 LITE G 65'
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Available sizes | 65', 75', 86' |
| Product colour | Black, Aluminium |
| Glass thickness | 3.2 mm |
| Glass hardness | Mhos 7 |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 135 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Weight | 34.7 kg |
| Width | 1488 mm |
| Height | 908 mm |
| Depth | 86 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Speaker power | 2 x 20 W |
| EDLA certificate | YES |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Touchscreen type | Infrared |
| Number of microphones | 1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Other operating systems supported | Chrome |
| Operating system installed | Android |
| Touch technology | Multi-touch |
| Number of simultaneous touchpoints | 50 |
| On Screen Display (OSD) languages | French, Czech, Latvian, Ukrainian, English, Spanish, Croatian, Polish, Hungarian, Lithuanian, German, Italian |
| Bundled software | Note, Connect, Capture |
| Quick start guide | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in WiFi | Yes |
| Felt pens included | Yes |
| Cables included | AC, USB cable |
| Remote control included | Yes |
| Handle included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| LED backlight | Yes |
| Response time | 6.5 ms |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 165.1 cm (65") |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| Maximum RAM supported | 8 GB |
| Backlight type | Direct LED |
| Display technology | Direct-LED |
| Panel type | VA |
| High frequency rate | 60 Hz |
| Operating system version | Android 14 |
| Display brightness | 420 cd/m² |
| Operating time | 24 h |
| RoHS compliance | Y |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Certificates | CE, ISO 9001, ISO 14001 |
| VESA mounting | Yes |
| VESA mount included | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Panel mounting interface | 600 x 400 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| OPS slot | 1 |
| Audio out (mini jack) | 1 |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Audio in (mini jack) | Yes |
| USB Touch ports quantity | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| RS-232C | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Number of USB 3.0 ports | 4 |
| Warnings | Do not use in a damp environment or near water., Protect against the possibility of scratching the touchscreen., Avoid dropping or bumping the monitor. |