Asrock PGO27QFS 27" WOLED 16:9
Asrock PGO27QFS 27" WOLED 16:9
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Brand | Asrock |
| Weight | 8.3 kg. |
| Depth | 0.498 m. |
| Width | 0.184 m. |
| Height | 0.726 m. |
| MON01 Ekrāna izmērs | 27" (68 cm) |
| MON03 Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 |
| MON07 Skata leņķis (horizontālais / vertikālais) | 178 / 178 |
| MON06 Spilgtums | 1300 |
| MON05 Kontrasts | 1 500 000 :1 |
| MON08 Reakcijas laiks | 0,03 |
| MON02 Ekrāna tehnoloģija | WOLED |
| MON10 Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Monitora regulējums | Pēc augstuma, leņķa, Pivot, Ir |
| 3D Ready | Nav |
| VGA (D-Sub) | Nav |
| DVI | Nav |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 2 |
| USB | 2 x USB 3.2, 1 x USB Type-B |
| TV uztvērējs | Nav |
| Iebūvēti skaļruņi | Ir |
| Skārienekrāns | Nav |
| RJ45 | Nav |
| Smart TV | Nav |
| Thunderbolt | Nav |
| USB Type A | Ir |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| MON09 Atjaunošanas frekvence | 240 |
| VESA stiprinājums | 75 x 75 mm |
| Ekrāna veids | Matēts |
| AMD FreeSync | Ir |
| nVidia G-Sync | Nav |
| Ekrāna izšķirtspējas tips | QHD |
| Gaming monitori | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Bluetooth | Nav |
| Wi-Fi | Nav |
| Atjaunots monitors | Nav |
| Energijas patēriņa klase | F |
| Energopatēriņš (1000 stundas) | 27 |
| Ekrāna izmērs | 25" — 27,9" |
| Atjaunošanas frekvence | 201 - 250 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178° |
| Platums (ar statīvu) | 604 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 263 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 606 mm |
| Platums (bez statīva) | 604 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 35 mm |
| Augstums (bez statīva) | 351 mm |
| Svars (bez statīva) | 4 kg |
| Svars (ar statīvu) | 5,8 kg |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Nominālā (RMS) jauda | 6 W |
| USB Type-C | 1 |
| USB Type-C alternatīvie režīmi | DisplayPort + Power Delivery |
| Ekrāna apgaismojuma tips | OLED |