Arzopa S1 TABLE 15,6' nešiojamas monitorius
Arzopa S1 TABLE 15,6' nešiojamas monitorius
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Įsigykite nešiojamąjį monitorių „Arzopa S1 TABLE“ ir palengvinkite savo kasdienybę! Jis siūlo 15,6 colio ekraną ir „Full HD 1920 x 1080p“ raišką, užtikrinančią išsamius, aiškius vaizdus ir ryškias, intensyvias spalvas. Leidžia rinktis iš 3 rodymo režimų, kad būtų dar daugiau lankstumo. Įrengtas 2 garsiakalbiai, todėl galima atkurti garsą be papildomų garsiakalbių. Prietaisas taip pat turi magnetinį dėklą, kuris ne tik apsaugo monitorių nuo pažeidimų, bet ir leidžia reguliuoti ekraną pagal savo poreikius.
Pasinerkite į virtualios realybės pasaulį! „Arzopa S1 TABLE“ monitorius pasižymi 1920 x 1080p FHD raiška, kuri kartu su 15,6 colių ekranu leis mėgautis fantastiška vaizdo kokybe. Dabar niekas neliks nepastebėta – net ir smulkiausios detalės bus itin ryškios! Taip pat naudoju HDR technologiją, kuri suteikia dar geresnę žiūrėjimo patirtį, paversdama bet kokį filmą ar žaidimą neįtikėtinai įtraukiančia patirtimi.
Pamirškite suderinamumo problemas! „S1 TABLE“ siūlo platų prievadų pasirinkimą, kuris leis jums lengvai ir greitai prijungti monitorių prie pasirinkto įrenginio. Jame yra 2 USB-C prievadai ir mini HDMI prievadas, kad būtų galima sklandžiai prisijungti prie nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono ar žaidimų konsolės.
Nešiojamasis monitorius „Arzopa S1 TABLE“ sukurtas atsižvelgiant į įvairius naudotojų poreikius, todėl siūlo iki 3 rodymo režimų. Dublikato režimas leidžia patogiai pateikti turinį arba žiūrėti vaizdo įrašus dideliame ekrane. Išplėstinis režimas išplečia jūsų darbo sritį, leisdamas laisvai paskirstyti programas pagrindiniame ir nešiojamajame monitoriuje, taip padidinant produktyvumą. Taip pat yra antro ekrano režimas, leidžiantis „S1 TABLE“ naudoti atskirai kaip antrą ekraną, suteikiant dar daugiau lankstumo dirbant ar linksminantis.
Dėl lengvo ir itin plono monitoriaus dizaino jį lengva įsidėti į kuprinę ar krepšį ir pasiimti su savimi į komandiruotes! Įrenginyje naudojama „Eye Care“ technologija, kuri patikimai apsaugo akis nuo pažeidimų net ir ilgai naudojant. Platus 178° žiūrėjimo kampas, nepriklausomai nuo perspektyvos, užtikrina vaizdo nuoseklumą ir puikų spalvų atkūrimą. „Arzopa S1 TABLE“ taip pat suteikia visišką padėties pasirinkimo laisvę – jį galite sėkmingai pastatyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
| Gamintojas | Arzopa |
|---|---|
| Modelis | S1 LENTELĖ |
| Ekrano įstrižainė | 15,6" |
| Matrica | IPS |
| Rezoliucija | „Full HD“ 1920 x 1080 pikselių raiška (16:9) |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ekrano spalva | 16,7 mln. |
| Kontrasto santykis | 1000:1 |
| Spalvos temperatūra | 6800 K |
| Žiūrėjimo kampas | Vertikalus: 85°/85° min.; Horizontalus: 85°/85° min. |
| Spalvų gama | 72% |
| Laikiklio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Įvesties prievadai | Mini HDMI (vaizdo signalas), 2x USB-C (vaizdo perdavimas, maitinimas) |
| Garsiakalbiai | 2 įmontuoti (1W x 2) |
| HDR | Taip |
| Gamintojas | ARZOPA |
| Grynasis svoris | 707 g. |
| Dėžutės aukštis | 24,50 cm. |
| Dėžutės ilgis | 39,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 5,00 cm. |
| Bendras svoris | 1760 g. |
| Atnaujinimo dažnis (Hz) | 60 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Ekrano dydis (") | 15.6 |