AOC G4 24G42E kompiuterio monitorius 61 cm (24 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
AOC G4 24G42E kompiuterio monitorius 61 cm (24 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 29 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 19 V |
| Įėjimo srovė | 1,5 A |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 22 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–93 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -25–55 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Gylis (su stovu) | 193,9 mm |
| Plotis (su stovu) | 540 mm |
| Aukštis (su stovu) | 424,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 3 kg |
| Aukštis (be stovo) | 325 mm |
| Plotis (be stovo) | 540 mm |
| Gylis (be stovo) | 50,6 mm |
| Svoris (be stovo) | 2,62 kg |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, HDMI DisplayPort |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano įstrižainė | 61 cm (24") |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–180 Hz |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–200 kHz |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 80000000:1 |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DDC/CI | Taip |
| DCI-P3 aprėptis | 93,9% |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Pikselių tankis | 92,56 pikselių colyje |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 129,3% |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 91,5% |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Atsako laikas (MPRT) | 0,5 ms |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3, „Adobe RGB“ sRGB |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,5 cm |
| Ekrano technologija | LCD |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -3–21° |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 19 |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | turkų Anglų ispanų, Kroatijos Supaprastinta kinų kalba, Švedų portugalų, Rusų Čekų lenkų Vokiečių italų, olandų Ukrainiečių suomių Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba japonų |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| HDCP | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| HDCP versija | 2.2 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| Skambinimo punktas | Taip |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC), RoHS, CE, CB |
| Šešėlių valdymas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Maža įvesties delsa | Taip |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Įspėjimai | Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais., Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2125808 |