-
−7%
AOC G3 25G3ZM/BK kompiuterio monitorius 62,2 cm (24,5 ') 1920 x 1080 pikselių Full HD juoda, raudona
AOC G3 25G3ZM/BK kompiuterio monitorius 62,2 cm (24,5 ') 1920 x 1080 pikselių Full HD juoda, raudona
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda/Raudona |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 25 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1336815 |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Plotis (be stovo) | 557,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,24 kg |
| Gylis (be stovo) | 48 mm |
| Aukštis (be stovo) | 328,9 mm |
| Plotis (su stovu) | 557,3 mm |
| Aukštis (su stovu) | 503 mm |
| Gylis (su stovu) | 258,8 mm |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ atnaujinimo dažnio diapazonas | 48–240 Hz |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Pridedami laidai | DisplayPort, Kintamoji srovė, HDMI |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 62,23 cm |
| Skydelio tipas | VA |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Spalvų gama | 92% |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 100% |
| Pikselių tankis | 90 pikselių colyje |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| DCI-P3 aprėptis | 92% |
| Atsako laikas (MPRT) | 0,5 ms |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 80000000:1 |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano įstrižainė | 62,2 cm (24,5 colio) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | lenkų Vokiečių italų, Švedų ispanų, Kroatijos Anglų olandų Ukrainiečių suomių Rusų Čekų Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba japonų Supaprastinta kinų kalba, turkų portugalų |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30° |
| Pasukamas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Pivot | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 13 cm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23° |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, CB, TUV Bauart-Mark, ISO 9241-307, EAC, FCC, Microsoft WHQL |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Maža įvesties delsa | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Kryžius |
| Išorės apdailos tipas | Matas |
| Rėmelio storio tipas | Berėmės |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Šešėlių valdymas | Taip |
| Skambinimo punktas | Taip |
| Įspėjimai | Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais. |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus, PVC/BFR |