-
−2%
AOC B3 Q27B3CF2 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ juodas
AOC B3 Q27B3CF2 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuimamas stovas | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 135 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 35 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Aukštis (su stovu) | 508,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,6 mm |
| Svoris (be stovo) | 3,97 kg |
| Svoris (su stovu) | 5,51 kg |
| Aukštis (be stovo) | 356,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 616,6 mm |
| Plotis (su stovu) | 616,6 mm |
| Gylis (su stovu) | 229,8 mm |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, HDMI USB C tipo į USB C tipo |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 120,8% |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–115 kHz |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 105,3% |
| Skydelio tipas | IPS |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Miglos dažnis | 25% |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 103,5% |
| Pikselių tankis | 109 pikselių colyje |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–100 Hz |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| DDC/CI | Taip |
| Spalvų gama | 99% |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| BT.2020 aprėptis | 70,1% |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 11 cm |
| LED indikatoriai | Operacija, Budėjimo režimas |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–25° |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDCP versija | 2.2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| HDMI | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Kintamosios srovės (maitinimo) įėjimas | Taip |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| HDCP | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1880952 |