AOC B2 22B2H/EU LED ekranas 54,6 cm (21,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
AOC B2 22B2H/EU LED ekranas 54,6 cm (21,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Sertifikavimas | ISO |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 18 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 30 kWh |
| Išorinis maitinimo adapteris | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Plotis (su stovu) | 492,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 162,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 388,1 mm |
| Plotis (be stovo) | 492,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 36,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 2,1 kg |
| Aukštis (be stovo) | 292,7 mm |
| Svoris (be stovo) | 2,1 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,78 milijono spalvų |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Butas |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 50–76 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,7 cm |
| Pikselių žingsnis | 0,2482 x 0,2482 mm |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm (21,5 colio) |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Skydelio tipas | VA |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Matomas dydis, vertikalus | 26,8 cm |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–83 kHz |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vaizdo santykis | 16:9, 4:3 |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 200 cd/m² |
| Palaikomi vaizdo režimai | 768p, 720p, 1080p |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 98% |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 73% |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 77% |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | japonų suomių lenkų SER, Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba Anglų portugalų, Supaprastinta kinų kalba, ispanų, Vokiečių italų, olandų Rusų Čekų |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–21,5° |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 16 |
| Pakreipiamas | Taip |
| DVI prievadas | Ne |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDMI | Taip |
| Garso įvestis | Ne |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100% |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | B. |