Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |
| Produkto dizainas | Skaitmeninių ekranų plokščiaekranis ekranas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 42 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Laikymo temperatūra (TT) | 20–80 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | -20–60 % |
| Darbo valandos (valandos/dienos) | 16/7 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Tikslas | Universalus |
| Pridedami laidai | HDMI |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 28–92 kHz |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Ekrano technologija | TFT |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| Skydelio tipas | VA |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Miglos dažnis | 2% |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–85 Hz |
| Pikselių žingsnis | 0,364 x 0,364 mm |
| LED foninio apšvietimo tipas | LED |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano įstrižainė | 81,3 cm (32 colių) |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ethernet LAN | Taip |
| RS-232 sąsaja | Taip |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto (IR) įvestis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| USB versija | 2.0 |
| HDMI įvesties prievadų kiekis | 3 |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| USB prievadas | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100, 1000, 10 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Įspėjimai | Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. |
| Integruotas procesorius | Ne |
| Kompiuterinė sistema | Ne |