Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Puiki vaizdo kokybė su „Ultra HD“ raiška Dėl 4 kartus didesnės skiriamosios gebos nei FHD, turinio spalvos ir detalės yra ryškesnės ir tikroviškesnės. Plonas dizainas PK640S išsiskiria savo plonu dizainu. Kompaktiška forma ne tik taupo vietą, bet ir leidžia lengvai montuoti, todėl idealiai tinka įvairioms aplinkoms. Patogi webOS platforma „PK640S“ serijoje galima įsigyti atnaujintą „LG webOS 25“ operacinę sistemą su atnaujintu SoC ir žiniatinklio varikliu, kad būtų galima sklandžiai atlikti įvairias užduotis. „LG webOS“ išmaniųjų ekranų platforma padidina naudotojo patogumą dėl intuityvios grafinės sąsajos. Universalus turinio valdymas su „LG SuperSign CMS“ „LG SuperSign CMS“ yra integruotas, intuityvus sprendimas kūrybingam ir gerai organizuotam skaitmeninių iškabų turiniui valdyti. Jis padeda klientams prisijungti prie įvairių paslaugų ir kartu pagerinti bendrą naudotojo patirtį. Turinio ir grupių valdymas Integruota turinio ir grupių valdymo sistema leidžia lengvai redaguoti ir leisti turinį, nustatyti grojaraščius ir valdyti iškabą nuotolinio valdymo pultu, pele arba mobiliuoju telefonu – nereikia atskiro kompiuterio ar programinės įrangos. Tai leidžia paprastai ir patogiai valdyti turinį. Ekrano energijos valdymo palaikymas Aptikus televizoriaus signalą, ekrano energijos valdymą (DPM) galima nustatyti į „Įjungta“, taip užtikrinant efektyvesnį energijos valdymą. Stebėjimas realiuoju laiku su „LG ConnectedCare“ „LG ConnectedCare“ – pasirenkamas debesijos paslaugų sprendimas, užtikrinantis paprastą ir greitą priežiūrą nuotoliniu būdu stebint klientų darbo vietose esančių ekranų būseną. Jis palaiko gedimų diagnostiką ir nuotolinio valdymo paslaugas, padėdamas užtikrinti stabilų klientų verslo veikimą.
| Santrauka | LG 86PK640S. Produkto dizainas: Skaitmeninis informacinis plokščias ekranas. Ekrano įstrižainė: 2,18 m (86"), Ekrano technologija: LED, Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, Ekrano ryškumas: 300 cd/m², HD tipas: 4K Ultra HD. Darbo valandos (valandos/dienos): 16/7. Įdiegta operacinė sistema: WebOS. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/global/business/commercial-display/digital-signage/professional-tv/65pk640s-na/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1,25 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 2.1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,22 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 1000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 86" |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 Pro (HDR10 Pro) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Antenos jungčių skaičius | 1 |
| RS-232C | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Palaikomas išdėstymas | Vidinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto dizainas | Skaitmeninių ekranų plokščiaekranis ekranas |
| Analoginio signalo formato sistema | ATSC/NTSC |
| Pasaulinis IPTV palaikymas | Taip |
| Darbo valandos (valandos/dienos) | 16/7 |
| Tikslas | Universalus |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| Įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 157 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 143 V |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Operacinės sistemos versija | 25 |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / RS-232 |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | L formos AKB75095376 |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC) / UL |
| Modelio pavadinimas | 86PK640S |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,5775 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 46,5 kg |