Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Puiki vaizdo kokybė su „Ultra HD“ raiška
Dėl UHD raiškos turinio spalvos ir detalės yra ryškios ir tikroviškos. Be to, platus žiūrėjimo kampas užtikrina aiškų turinį.
Didelis našumas su „LG webOS 6.1“
Sklandžiam kelių užduočių atlikimui keliose „UL3Q“ serijos ekranuose galima įsigyti „LG webOS 6.1“. Išmanioji „LG webOS“ ekranų platforma padidina naudotojo patogumą dėl intuityvios grafinės sąsajos*.
Lengvas montavimas dėl vienodo rėmelio dizaino
„UL3Q“ serija pasižymi puikiai subalansuotais horizontaliais ir vertikaliais rėmeliais, kurie sukuria vizualiai harmoningą ekrano sprendimą. Specialus dizainas supaprastina montavimą mažmeninės prekybos aplinkoje ir užtikrina išties įtraukiančią žiūrėjimo patirtį. Rafinuoti, simetriški rėmeliai pagerina bet kurios erdvės estetinį patrauklumą, paversdami įprastus ekranus elegantiškais akcentais.
Adaptyvi žiūrėjimo patirtis
Patirkite didesnį lankstumą su novatoriška UL3Q ekrano pakreipimo aukštyn/žemyn funkcija. Nesvarbu, ar jis sumontuotas aukštai, ar žemai, kiekvieną ekraną galima reguliuoti taip, kad jis geriau atitiktų žiūrovų akių lygį, taip užtikrinant maksimalų įsitraukimą nepriklausomai nuo montavimo aukščio. Šis universalumas optimizuoja erdvės efektyvumą ir vizualinį komfortą, pateikiant aiškią informaciją iš įvairių žiūrėjimo kampų.
Nuotolinis stebėjimas ir valdymas
Šis žiniatinklio pagrindu veikiantis stebėjimo sprendimas yra patogus naudoti ir leidžia vartotojui jaustis patogiai. Jis suteikia vartotojui visišką prieigą prie įrenginių bet kur ir bet kada iš savo mobiliojo telefono ir kompiuterio tinkle pasiekiamoje aplinkoje, tuo pačiu metu gaunant prieigą prie dabartinių ir ankstesnių duomenų. Tai leidžia vartotojui stebėti įrenginį, atlikti pakeitimus ir valdyti jį nuotoliniu būdu realiuoju laiku.
Integruotas ryškumo jutiklis
UL3Q priekyje sumontuotas jutiklis automatiškai reguliuoja ryškumą, kad atitiktų įvairias apšvietimo sąlygas, taip optimizuodamas žiūrėjimo kokybę ir energijos vartojimo efektyvumą be rankinio įsikišimo. Ši prisitaikanti funkcija padeda išlaikyti nuoseklų ekrano našumą, kartu taupant energiją ir užtikrinant geresnę vaizdinę patirtį, reaguojančią į aplinkos pokyčius.
Pažangi saugumo architektūra
„UL3Q“ įdiegta „LG“ patobulinta branduolio apsaugos (EKP) technologija, apsauganti svarbius duomenis nuo neteisėtos prieigos ir galimų saugumo grėsmių. Šį įsipareigojimą užtikrinti informacijos saugumą patvirtina ISO/IEC 15408 „Common Criteria EAL2“ sertifikatas, suteikiantis įmonėms pasitikėjimo, kad jų jautrus turinys ir operacijos išlieka apsaugoti šiandieninėje sudėtingoje saugumo aplinkoje.
Apdovanojimus pelnęs tvarumas
„UL3Q“ serija įkūnija „LG Display“ ESG įsipareigojimą: „Geresnis gyvenimas visiems“. Šis visos įmonės atsidavimas aplinkosauginei atsakomybei pelnė prestižinį 2025 m. „EcoVadis“ platinos medalį, kuris mus pavertė tarp 1 % geriausių pasaulio įmonių tvarumo srityje.
LG ConnectedCare
Priežiūra yra paprasta ir greita naudojant pasirenkamą „LG ConnectedCare*“ paslaugą – „LG“ teikiamą debesijos sprendimą. Ji nuotoliniu būdu valdo klientų darbo vietose esančių ekranų būseną, kad būtų galima diagnozuoti gedimus ir teikti nuotolinio valdymo paslaugas, taip palaikant stabilų klientų verslo veikimą.
| Santrauka | LG 65UL3Q-E. Produkto dizainas: Skaitmeninis informacinis plokščias ekranas. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano technologija: LED, Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, Ekrano ryškumas: 350 cd/m², HD tipas: 4K Ultra HD. „Wi-Fi“. Darbo valandos (valandos/dienos): 16/7. Įdiegta operacinė sistema: WebOS. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/global/business/commercial-display/digital-signage/standard/65ul3q-e |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,976 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1,635 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,141 |
| Spalvų sodrumas | 80 % |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 1000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 65 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| Miglos dažnis | 1 % |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Skydelio tipas | SKELBIMAI |
| Nominalus tarnavimo laikas | 30000 val. |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2,2/1,4 |
| Kompiuterio garso išvestis | Taip |
| RS-232C | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Rėmelio spalva | Juoda |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 10,8 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 10,8 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 10,8 mm |
| Orientacija | Horizontalus/Vertikalus |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| Palaikomas išdėstymas | Vidinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto dizainas | Skaitmeninių ekranų plokščiaekranis ekranas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Arabų / čekų / danų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / graikų / italų / japonų / korėjiečių / norvegų / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų |
| Darbo valandos (valandos/dienos) | 16/7 |
| Tikslas | Komercinis |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| webRTC palaikymas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 114 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Šilumos generavimas (maks.) | 600,537 BTU/val. |
| Šilumos generavimas (tipinis) | 388,984 BTU/val. |
| Energijos suvartojimas (ekonominiu režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 176 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 114 W |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Operacinės sistemos versija | 6.1 |
| Ekrano gylis | 59,7 mm |
| Ekrano aukštis | 829,2 mm |
| Rodyti svorį | 16500 g |
| Ekrano plotis | 1452,9 mm |
| Pakuotės gylis | 976 mm |
| Pakuotės aukštis | 141 mm |
| Pakuotės svoris | 21800 g |
| Pakuotės plotis | 1635 mm |
| Pridedami laidai | Galia |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Ethernet LAN | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Temperatūros jutiklis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CB/CE/Elektromagnetinis suderinamumas (EMS)/Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2293366/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2293366 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelio pavadinimas | 65UL3Q-E |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,225 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 21,8 kg |