MEGA saugiklis 200A / 80V (1 vnt. pakuotėje)
Prekės kodas: 39-8719076061700

MEGA saugiklis 200A/80V (1 vnt.)

MEGA saugiklis 200A / 80V (1 vnt. pakuotėje)

Prekės kodas: 39-8719076061700

MEGA saugiklis 200A/80V (1 vnt.)

Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
59,40
Prekė sandelyje

Garantija 
24 mėn.

Pristatymas iš Europos
per 5 - 8*
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*

MEGA saugiklis 200A/80V


Pagrindinė informacija

„Victron Energy MEGA-fuse 200A/80V“ skirtas fotovoltinėms sistemoms ir gelio arba LiFePO4 akumuliatoriams apsaugoti. Jį reikia montuoti kuo arčiau akumuliatoriaus, ant teigiamo poliaus arba kitoje tam skirtoje vietoje. Jis tinka „MegaFuse“ laikikliui, 6 kontaktų „MegaFuse“ laikikliui ir „Lyn
“ skirstytuvui. Didelis patvarumas
MEGA saugikliai skirti iki 80 A srovėms atlaikyti, todėl jie idealiai tinka didelės galios taikymams. „Victron Energy“ MEGA saugiklis 80 V siūlo įvairius srovės nominalus, kad atitiktų konkrečius jūsų elektros energijos sistemos poreikius.
Kompaktiškas dizainas
Dėl kompaktiško dizaino MEGA-fuse 80V saugiklius lengva montuoti net ir uždarose erdvėse. Pagaminti iš patvarių medžiagų, jie garantuoja ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą net ir atšiauriomis sąlygomis.
Platus pritaikymo spektras
MEGA-fuse 80 V saugikliai skirti įvairiems taikymams, pavyzdžiui, fotovoltinėms sistemoms, elektrinėms transporto priemonėms, laivams ir kitoms elektros energijos sistemoms, kur reikalinga efektyvi aukštos įtampos ir didelės srovės grandinių apsauga.
Specifikacija


  • Modelis „MegaFuse“ 200 A saugiklis

  • Darbinė įtampa iki 80 V

  • Nominali srovė: 200A

Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas