- Prekė sandelyje
-
−1%
VIRYKLĖ E-E I SCP 4501BK SENCOR
VIRYKLĖ E-E I SCP 4501BK SENCOR
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SENCOR, Sencor |
| Modelis | SCP 4501BK |
| Plotis | 56 cm, 75 mm. |
| Gylis | 36 cm |
| Aukštis | 4.3 cm, 420 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Svoris | 4.56 kg, 4.76 kg. |
| Galia | 3400 W |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 2 |
| Kaitviečių galia | 200-2000W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Laikmatis | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Danga neleidžianti likti pirštų antspaudams |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |