- Prekė sandelyje
VIRYKLĖ D-E FSE52326DXD BEKO
VIRYKLĖ D-E FSE52326DXD BEKO



VIRYKLĖ D-E FSE52326DXD BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | FSE52326DXD |
| Plotis | 50 cm, 500 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Pilka sp |
| Svoris | 43.5 kg, 44.5 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės talpa | 55 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 220 °C |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Ne |
| Valymo tipas | Išsivalymas garais |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 1 |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Ne |
| Laido kištukas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |