- Prekė sandelyje
Virtuvinis kombainas Electrolux E5KM1-6GBP
Virtuvinis kombainas Electrolux E5KM1-6GBP
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | E5KM1-6GBP |
| Plotis | 24.5 cm, 280 mm. |
| Gylis | 38 cm |
| Aukštis | 33 cm, 465 mm. |
| Svoris | 8.5 kg, 10.5 kg. |
| Maisto ruošimo indo talpa | 5 l |
| Spalva | Juoda sp |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Galia | 1200 W |
| Funkcijų skaičius | 5 |
| Kombaino funkcijos | Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Maišymas - leis suminkyti vientisą ir nuoseklią tešlą., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Malimas - tinkama funkcija norint sumalti mėsą reikiamam patiekalui |
| Greičių skaičius | 6 |
| Bepakopis greičio valdymas | Taip |
| Laikmatis | Ne |
| Laido ilgis | 1.2 m |
| Galima plauti indaplovėje | Plaunamos atskiros detalės |
| Ekranas | Ne |
| Valdymas | Mechaninis, Elektroninis |
| Komplektacija | Antgalis tešlai (1 vnt.), Antgalis - šluotelė (1 vnt.), Dangtelis, Grūstuvas (1 vnt.), Diskas-tarka / pjaustymui (3 vnt.), Mėsmalė, Maišymo indas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Galingas pagalbininkas Jūsų virtuvėje |
| Nuo tešlos maišymo iki mėsos malimo ar produktų tarkavimo | viskuo pasirūpins galingas virtuvinis kombainas turintis daug priedų komplekte |
| Ilgis | 435 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |