- Prekė sandelyje
Virtuvinis kombainas Bosch MC812M865, 1250 W
Virtuvinis kombainas Bosch MC812M865, 1250 W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | MC812M865 |
| Plotis | 30 cm, 400 mm. |
| Gylis | 25 cm |
| Aukštis | 43 cm, 390 mm. |
| Svoris | 6.1 kg, 7 kg. |
| Maisto ruošimo indo talpa | 1.5 l |
| Spalva | Sidabro sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 1250 W |
| Funkcijų skaičius | 4 |
| Kombaino funkcijos | Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui., Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Bepakopis greičio valdymas | Ne |
| Laikmatis | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Valdymas | Mechaninis |
| Komplektacija | Stūmiklis (1 vnt.), Tarkavimo diskas (1 vnt.), Diskas smulkinimui (1 vnt.), Diskas pjaustymui (1 vnt.), Smulkintuvas, Antgalis tešlai (1 vnt.), Maišymo indas (1 vnt.) |
| Neslystantis pagrindas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 400 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |