- Prekė sandėlyje
Virtuvinis kombainas Bosch MC812M844
Virtuvinis kombainas Bosch MC812M844
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | MC812M844 |
| Plotis | 25 cm, 400 mm. |
| Gylis | 30 cm |
| Aukštis | 43 cm, 390 mm. |
| Svoris | 5.726 kg, 7.26 kg. |
| Maisto ruošimo indo talpa | 3.9 l |
| Spalva | Juoda sp., Pilka sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 1250 W |
| Funkcijų skaičius | 50 |
| Kombaino funkcijos | Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Maišymas - leis suminkyti vientisą ir nuoseklią tešlą., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Citrusinių vaisių sulčiaspaudė - apelsinai, citrinos, greipfrutai, žaliosios citrinos, kiviai ir kiti citrusiniai vaisiai taip pat yra puikus vitaminų šaltinis, todėl norint neprarasti nė lašelio sulčių, būtina specialios rūšies sulčiaspaudė |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Bepakopis greičio valdymas | Taip |
| Maksimalus sūkių dažnis per minutę | 15000 rpm |
| Laido ilgis | 1.10 m |
| Ekranas | Ne |
| Triukšmo lygis | 80 dB |
| Valdymas | Elektroninis |
| Komplektacija | Maišymo indas (1 vnt.), Diskas pjaustymui (1 vnt.), Antgalis tešlai (1 vnt.), Antgalis - šluotelė (1 vnt.), Dangtelis, Sulčiaspaudė citrusiniams vaisiams (1 vnt.), Grūstuvas (1 vnt.), Universali pjaustyklė (1 vnt.), Tarkavimo diskas (1 vnt.) |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Kojelės su guminiais siurbtukais suteikia papildomo stabilumo. Visi integruoti priedai: 1 x Dangtelis, 1 x Plastikinis minkymo kablys, 1 x Plastikinis maišymo indas, 1 x Plastikinis plaktuvo indas, 1 x Bulvių gruzdinimui pjaustymo diskas, 1 x Dvipusis tarkavimo diskas(stamb./smulk.), 1 x Maišymo šluotelė, 1 x Diskų laikymo priedas, 1 x Dvipusis pjaustymo diskas(stamb./smulk.), 1 x Grūstuvė, 1 x Universalus peilis, 1 x Universali pjaustyklė, 1 x Citrusinių vaisių sulčiaspaudė |
| Ilgis | 400 mm. |
| Pagaminimo šalis | FI |