- Prekė sandelyje
Virtuvės kombainas ProfiCook PC-KM 1063
Virtuvės kombainas ProfiCook PC-KM 1063
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Prekės ženklas | PROFICOOK, Proficook |
| Modelis | PC-KM 1063 |
| Plotis | 25 cm, 250 mm. |
| Gylis | 23 cm |
| Aukštis | 37 cm, 365 mm. |
| Svoris | 4.1 kg, 5.85 kg. |
| Maisto ruošimo indo talpa | 1.2 l |
| Maišymo ąsočio talpa | 1.75 l |
| Spalva | Sidabro sp., Juoda sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Nerūdijantysis plienas |
| Galia | 1200 W |
| Funkcijų skaičius | 11 |
| Kombaino funkcijos | Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Citrusinių vaisių sulčiaspaudė - apelsinai, citrinos, greipfrutai, žaliosios citrinos, kiviai ir kiti citrusiniai vaisiai taip pat yra puikus vitaminų šaltinis, todėl norint neprarasti nė lašelio sulčių, būtina specialios rūšies sulčiaspaudė |
| Pulsinis režimas | Ne |
| Bepakopis greičio valdymas | Taip |
| Laikmatis | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Valdymas | Mechaninis |
| Komplektacija | Minkymo/maišymo antgalis, Mentelė (1 vnt.), Antgalis - šluotelė (1 vnt.), Papildomi diskai virtuviniam kombainui/pjaustytuvui, Antgalis smulkinimui (1 vnt.), Citrusinių vaisių sulčiaspaudė, Prietaisas |
| Neslystantis pagrindas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Turbo režimas |
| Ilgis | 460 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |