- Prekė sandelyje
Virtuvės kombainas Philips HR7310/00
Virtuvės kombainas Philips HR7310/00
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Modelis | HR7310/00 |
| Plotis | 24.4 cm, 252 mm. |
| Gylis | 24.4 cm |
| Aukštis | 37.7 cm, 346 mm. |
| Maisto ruošimo indo talpa | 2.1 l |
| Spalva | Pilka sp |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas, ABS plastikas, Metalas |
| Galia | 700 W |
| Funkcijų skaičius | 16 |
| Kombaino funkcijos | Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Maišymas - leis suminkyti vientisą ir nuoseklią tešlą., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Greičių skaičius | 2 |
| Bepakopis greičio valdymas | Taip |
| Laikmatis | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Galima plauti indaplovėje | Maisto ruošimo talpas |
| Ekranas | Ne |
| Valdymas | Mechaninis |
| Komplektacija | Smulkintuvas, Plakimo diskas (1 vnt.), Diskas-tarka / pjaustymui (1 vnt.) |
| Neslystantis pagrindas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Galingas 700 W variklis. Greitas paruošimas su dideliu tiekimo vamzdeliu minimaliam išankstiniam pjaustymui. Greitas ir lengvas visų dalių surinkimas |
| Svoris | 2.37 kg. |
| Ilgis | 310 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |