Camry Premium CR 4519 jogurto gaminimo aparatas turi 1,4 litro talpą ir gali ruošti jogurtą 42 °C temperatūroje. Jame yra septyni indeliai, o galia siekia 20 W, kabelio ilgis - 1,25 m.
Camry Premium CR 4519 jogurto gaminimo aparatas turi 1,4 litro talpą ir gali ruošti jogurtą 42 °C temperatūroje. Jame yra septyni indeliai, o galia siekia 20 W, kabelio ilgis - 1,25 m.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Camry Premium CR 4519 jogurto gaminimo aparatas turi 1.4 litro talpą ir gali gaminti jogurtą 42 °C temperatūroje. Jame yra septyni indeliai, o galia siekia 20 W, kabelio ilgis - 1.25 m.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Jogurto gaminimo aparatas |
| Prekės ženklas | Camry |
| Modelis | CR 4519 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 240 mm × 240 mm × 115 mm (P × G × A) |
| Svoris | Nenurodyta |
| Spalva | Sidabrinė, Balta |
Techniniai duomenys | |
| Galia | 20 W |
| Talpa | 1.4 L |
| Gaminimo temperatūra | 42 °C |
| Kabelio ilgis | 1.25 m |
| Indelių skaičius | 7 |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Įspėjimai | Nedėkite prietaiso į vandenį. Laikykite prietaisą toliau nuo šilumos šaltinių. Nenaudokite prietaiso su pažeistu maitinimo laidu. |