- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Ledukų gaminimo aparatas, gaminantis 12 kg ledo per 24 valandas. Kompaktiškas dizainas idealiai tinka namams ar biurui.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Minimali veikimo temperatūra | 10 °C |
| Produkto tipas | Nešiojamas ledo kubelių gamintojas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekranas | LED |
| Vandens bako signalizacija | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Paruošimo laikas | 10 min |
| Stebėjimo langelis | Taip |
| Vandens bako talpa | 2.2 L |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Aušinimo agentas | R600a |
| Šaldymo pajėgumas | 12 kg/24h |
| Ledo dydžių skaičius | 2 |
Galia | |
| Galia | 112 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 358 mm |
| Gylis | 242 mm |
| Svoris | 7.6 kg |
| Plotis | 328 mm |