Virdulys ELECTROLUX E7K1-6BP
Virdulys ELECTROLUX E7K1-6BP


Virdulys ELECTROLUX E7K1-6BP
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 14 - 16*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Galingumas | 2400 W |
| Vandens talpa | 1700 ml |
| Spalva | Black |
| Temperatūros reguliavimas | Yra |
| Vandens lygio indikatorius | Yra |
| Aukštis | 23.15 cm |
| Plotis | 22.16 cm |
| Gylis | 26 cm |