- Prekė sandėlyje
Virdulys ELECTROLUX E5K1-6ST
Virdulys ELECTROLUX E5K1-6ST




Virdulys ELECTROLUX E5K1-6ST
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Galingumas | 2400 W |
| Vandens talpa | 1700 ml |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Temperatūros reguliavimas | Nėra |
| Vandens lygio indikatorius | Yra |
| Aukštis | 24 cm |
| Plotis | 23 cm |
| Gylis | 15,8 cm |