Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Patvarus virdulys, pagamintas iš saugaus, maistui tinkamo nerūdijančio plieno, skirtas ilgam ir patikimam kasdieniam naudojimui – su patogiu šilumos palaikymo režimu, kuris visada paruoštas naudoti. „Philips“ sukūrė šį elegantišką, ilgaamžį virdulį, kurio 60 metų pasitikėjimas ir patirtis garantuota.
| Santrauka | „Philips Viva Collection HD9353/90“. Vandens bako talpa: 1,7 l. Galia: 1900 W. Korpuso medžiaga: Metalas, Vandens lygio indikatorius. Belaidis. Šilumos palaikymo funkcija, Filtravimas |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?scy=RUslg=ENctn=HD9353/90 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,25 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,226 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,2 |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Garsinis parengties signalas | Taip |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Filtravimas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Mikro tinklelio filtras | 200 µm |
| Apsauga nuo perkaitimo | Ne |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Platus dangtelis | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Galia | 1900 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Gylis | 156 mm |
| Ūgis | 243 mm |
| Svoris | 24300 g |
| Plotis | 230 mm |
| Pakuotės gylis | 198 mm |
| Pakuotės aukštis | 252 mm |
| Pakuotės svoris | 1440 g |
| Pakuotės plotis | 228 mm |
| Rankinis | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Talpa | 1,7 l |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Modelis | HD9353/90 |
| Modelio pavadinimas | HD9353/90 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01285 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,55 kg |