- Prekė sandėlyje
Severin WK 3468
Severin WK 3468
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Galia | |
|---|---|
| Galia: | 2200 W |
| Automatinis išsijungimas: | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Kintamoji srovė |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 165 mm |
| Svoris: | 1 kg |
| Pakuotės svoris: | 1,3 kg |
| Pakuotės gylis: | 210 mm |
| Pakuotės aukštis: | 225 mm |
| Savybės | |
| Vandens bako talpa: | 1 litras |
| Produkto spalva: | Juoda, Nerūdijantis plienas, Skaidrus |
| Korpuso medžiaga: | Stiklas |
| Reguliuojamas termostatas: | N |
| Vandens lygio indikatorius: | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo: | Taip |
| Filtravimas: | Taip |
| Belaidis: | Taip |
| Valdymo tipas: | Mygtukai |
| Plačiai atsidarantis dangtis: | Taip |
| Nuimamas filtras: | Taip |
| Dangtelio atidarymo tipas: | Mygtukas |
| Atlenkiamas dangtis: | Taip |
| Neslystančios kojelės: | Taip |
| Laido laikymas: | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas: | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis: | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas: | Taip |
| Indikacinė lemputė: | Taip |
| Šildymo elemento medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis: | Taip |