GORENJE GI6421SYW yra integruota indukcinė viryklė su keturiomis virimo zonomis, įskaitant lanksčią virimo zoną. Ji pasižymi stiklo-keraminio paviršiaus, jutikliniais valdikliais, skaitmeniniu laikmačiu ir vaikų apsaugos funkcija, užtikrinančia saugumą.
GORENJE GI6421SYW yra integruota indukcinė viryklė su keturiomis virimo zonomis, įskaitant lanksčią virimo zoną. Ji pasižymi stiklo-keraminio paviršiaus, jutikliniais valdikliais, skaitmeniniu laikmačiu ir vaikų apsaugos funkcija, užtikrinančia saugumą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
GORENJE GI6421SYW yra įmontuojama indukcinė viryklė su keturiomis virimo zonomis, įskaitant lanksčią virimo zoną. Ji turi stiklo-keramikos paviršių, jutiklinius valdymus, skaitmeninį laikmatį ir vaikų saugos užraktą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Indukcinė Viryklė |
| Prekės Ženklas | GORENJE |
| Modelis | GI6421SYW |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 59.5 × 5.4 × 52 cm (P × A × G) |
| Svoris | 7.6 kg |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Stiklo-Keramika |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | Iki 2000W |
| Įtampa | 220 - 240 V |
| Dažnis | 50/60 Hz |
Virimo Zonos | |
| Virimo Zonos Skaičius | 4 |
| Virimo Zona 1 Galia | 1500 W |
| Virimo Zona 2 Galia | 1500 W |
| Virimo Zona 3 Galia | 1500 W (Boost: 2000 W) |
| Virimo Zona 4 Galia | 1200 W (Boost: 1600 W) |
| Lanksti Virimo Zona | Taip |
Ergonomika | |
| Valdymo Tipas | Jutiklinis |
| Laikmatis | Skaitmeninis |
| Vaikų Užraktas | Taip |
Saugos Įspėjimas | |
| Nelaikykite prietaiso įjungto be priežiūros. Venkite vandens kontakto su elektros komponentais ir laidais. Naudokite pagal naudojimo instrukcijas ir saugos gaires. | |