- Nauja
Elektrinis virdulys turi 1,7 litro talpą ir veikia 2200 vatų galia. Jis pasižymi perkaitimo apsauga, sauso virimo apsauga ir belaidžiu dizainu su 360° sukamuoju pagrindu.
Elektrinis virdulys turi 1,7 litro talpą ir veikia 2200 vatų galia. Jis pasižymi perkaitimo apsauga, sauso virimo apsauga ir belaidžiu dizainu su 360° sukamuoju pagrindu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Elektrinis virdulys turi 1.7 litro talpą ir veikia 2200 vatų galia. Jame yra apsauga nuo perkaitimo, apsauga nuo virimo be vandens ir belaidis dizainas su 360° sukamuoju pagrindu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Elektrinis Virdulys |
| Prekės Ženklas | Zelmer |
| Modelis | ZCK7955 Velvet Touch |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 203 mm (P) × 240 mm (A) × 180 mm (G) |
| Svoris | 1.04 kg |
| Spalva | Juoda, Smėlio |
| Medžiaga | Nerūdijantis Plienas |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 2200 W |
| Talpa | 1.7 L |
Papildoma Informacija | |
| Saugi Funkcija | Apsauga nuo perkaitimo, Apsauga nuo virimo be vandens |
| Ergonomika | Belaidis, 360° sukamojo pagrindo, Ergonomiška rankena, Plati dangtelio anga, Užrakinta dangtelis |
| Valdymo Tipas | Rankena |
| Vandens Lygio Indikatorius | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| STRIX Valdiklis | Taip |
| Apšviestas Jungiklis | Taip |