AENO elektrinis virdulys EK6: 1850–2200 W, 2 l, „Strix“, kvadratinis korpusas, permatomas dangtis, atsparus stiklas, LED apšvietimas, automatinis išsijungimas, apsauga nuo išsausėjusio bako
AENO elektrinis virdulys EK6: 1850–2200 W, 2 l, „Strix“, kvadratinis korpusas, permatomas dangtis, atsparus stiklas, LED apšvietimas, automatinis išsijungimas, apsauga nuo išsausėjusio bako
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Šis virdulys, maitinamas pažangaus STRIX valdiklio, garantuoja daugiau nei 12 000
tikslus, greitas užvirimas su pastoviu našumu ir automatiniu apsauginiu išsijungimu. Patvarus dizainas
užtikrina ilgalaikį patikimumą ir apsaugo vidinius komponentus, suteikdamas jums kasdienį rūpesčių jausmą
naudojimas. Puikiai tinka namų ūkiams, kuriems kiekvieną kartą užvirus vandenį reikalingas greitis ir patikima kokybė.
Virdulys yra saugus vaikui atsitiktinio kontakto atveju. Ši technologija
taupo energiją ir apsaugo nuo nudegimų juos palietus
Mėgaukitės grynu, natūralaus skonio vandeniu dėl ekologiško stiklinio dubenėlio, kuris palaiko
vanduo visiškai be sąlyčio su plastiku. Atsparus karščiui ir kasdieniam dėvėjimuisi, išsaugo skonį
...ir lengvai valomas. Idealiai tinka sveikatai besirūpinantiems vartotojams, nes apjungia saugumą, stilių ir
tvarumas, todėl kiekvienas puodelis yra šviežias ir be nepageidaujamų kvapų
Pasiekite puikius rezultatus ruošdami arbatą, kavą ir gamindami kulinarinius patiekalus su visiškai reguliuojamu
temperatūra nuo 40 °C iki 100 °C. Tikslus elektroninis valdymas panaikina spėliones ir
užtikrina nuoseklius rezultatus kiekvieną kartą. Nesvarbu, ar tai subtili arbata, kava, ar maisto gaminimas,
mėgausitės tobulai pašildytu vandeniu, pritaikytu kiekvienam receptui ir pageidavimams
Šilumos palaikymo funkcija ilgesnį laiką palaiko norimą vandens temperatūrą
periodiškai, todėl karštas vanduo bus paruoštas, kai tik prireiks. Puikiai tinka užimtiems namų ūkiams arba keliems arbatos ir
kavos mėgėjams, tai sumažina pakartotinį virimą, taupo laiką ir išlaiko gėrimus idealiai šiltus
visą dieną, užtikrinant patogumą be kompromisų
Užvirinkite pakankamai vandens visai šeimai – talpi 1,7 litro talpa. Puikiai tinka
Arbatai, kavai, sriuboms ar greitai paruošiamiems patiekalams tai sumažina poreikį daugkartiniam pildymui ir taupo laiką.
Šis virdulys, skirtas užimtiems namų ūkiams ar mažiems susibūrimams, užtikrina, kad turėsite daug karšto vandens
pagal poreikį, išlaikant kasdienę rutiną paprastą ir efektyvią
Intuityvus LED ekranas leidžia virdulį valdyti paprastai, aiškiai ir be jokių pastangų.
Tai suteikia lengvą prieigą prie temperatūros nustatymų ir realaus laiko būsenos informacijos, leidžiančios jums
užtikrintai valdykite kiekvieną funkciją. Moderni, minimalistinė sąsaja suteikia stilingą aukštųjų technologijų įspūdį
prisilietimą prie jūsų virtuvės, tuo pačiu pagerinant naudojimo paprastumą, užtikrinant, kad kiekvienas reguliavimas – nuo šildymo
iki tikslaus šildymo – yra paprasta ir vizualiai aiški
360° kampu besisukantis pagrindas leidžia lengvai pastatyti ir valdyti iš bet kokio kampo.
Puikiai tinka tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams ir mažoms virtuvėms, nes leidžia sklandžiai ir patogiai naudoti
ankštose vietose. Nesvarbu, ar pildote, ar papildote, mėgausitės lanksčiu išdėstymu ir lengvu
kėlimas, suteikiantis patogumo ir praktiškumo kasdieniam virdulio naudojimui
Palaikykite vandenį švarų ir gaivų su įmontuotu kalkių filtru. Jis sulaiko kalkes
mineralų nuosėdos prieš joms pasiekiant jūsų puodelį, užtikrinant švelnesnius gėrimus ir sumažinant priežiūros išlaidas.
Šis filtras idealiai tinka vietovėms, kuriose vanduo kietas, prailgina virdulio tarnavimo laiką ir tuo pačiu tiekia gryną,
aukštos kokybės vanduo su minimaliomis pastangomis – kiekvieną kartą užvirinant
Aiškios vandens lygio žymės leidžia tiksliai išmatuoti reikiamą kiekį ir sutaupyti.
energijos ir laiko. Puikiai tinka receptams, keliems gėrimams ar tiksliam porcijų valdymui, jis apsaugo nuo
perpildymo ir išsiliejimo, tuo pačiu kasdienį maisto ruošimą padarant greitesnį ir saugesnį. Kiekvienas puodelis yra tobulas
matuojamas patogumui ir efektyvumui
Palaikykite tvarką virtuvėje naudodami integruotą laido vyniotuvą. Reguliuokite laido ilgį arba
tvarkingai laikykite, taip sumažindami netvarką ir išvengdami raizginių. Tai sumanus dizaino sprendimas
tvarkingiems stalviršiams, suteikdami virduliui elegantišką, modernų vaizdą ir pagerindami saugumą bei
sandėliavimo paprastumas
Saugiai užvirinkite vandenį su automatiniu išsijungimu ir apsauga nuo išgaravimo. Ši funkcija
apsaugo nuo perkaitimo, taupo energiją ir prailgina virdulio tarnavimo laiką, suteikdamas jums ramybę
protą kasdienio naudojimo metu. Saugus, patikimas ir nerūpestingas, jis puikiai tinka užimtiems namų ūkiams,
užtikrinant puikų našumą be nuolatinės priežiūros
Derinkite jį su AENO TS1W skrudintuvu ir sukurkite stilingą bei suderintą virtuvės įrangą.
derantis dizainas suteikia elegancijos ir kartu užtikrina praktišką sinergiją kasdieniams pusryčiams, užkandžiams ar
karštų gėrimų. Kartu jie sukuria išpuoselėtą, funkcionalią erdvę, kurioje našumas dera su moderniu
estetiška, užtikrinanti lengvą ir vizualiai darnią virtuvės patirtį
| Rinkodaros modelio pavadinimas | EK6 |
| Komercinis pavadinimas | EK6 elektrinis virdulys |
| Prietaiso tipas | Elektrinis virdulys |
| Virdulio galia | 1850–2200 V |
| Virdulio talpa | 1,7 l |
| Savybės | Vandens lygio indikacija Dviguba sienelė – sulaiko šilumą, o išorinis sluoksnis yra saugus liesti Patogus LED ekranas 12 000+ greito užvirimo: „Strix“ technologija Tikslus temperatūros nustatymas: nuo 40 iki 100 Šilumos palaikymo funkcija Optimali talpa: 1,7 l 360° galios pagrindas Įmontuotas kalkių filtras Laido vyniotuvas: lengvas reguliavimas ir laikymas Automatinis išsijungimas: apsauga nuo išgaravimo ir perkaitimo Plastikas nesiliečia su vandeniu: vidinis dubuo iš stiklo |
| Išorinė spalva | Skaidrus |
| Apsaugos sistema | Apsauga nuo išgaravimo Automatinis išsijungimas |
| Šildytuvo tipas | Paslėptas šildymo vamzdis |
| Filtras | Taip |
| Virimo laikas | 6 min. |
| Laido ilgis (m) | 0,7 m |
| Sertifikatai | CE, ROSHS, LFGB |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V kintamoji srovė |
| Įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Nominali išėjimo galia | 1850 W |
| Maksimali išėjimo galia | 2200 W |
| Gylis | 212 mm |
| Ūgis | 251 mm |
| Plotis | 159 mm |
| Nominalus svoris | 1,18 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 226 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 226 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 266 mm |
| Svoris | 1,5 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 1,23 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485014025 |