- Prekė sandėlyje
Šaldytuvo-šaldiklio derinys Ravanson LKK-90E
Šaldytuvo-šaldiklio derinys Ravanson LKK-90E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Door hinge | Left/right |
| Shelves material | Glass |
| Built-in display | No |
| Product colour | White |
| Number of temperature settings | 5 |
| Control type | Rotary |
| Possibility to change the direction of door opening | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 85 kWh |
| Package weight | 22 kg |
| Package width | 510 mm |
| Weight | 20 kg |
| Package depth | 465 mm |
| Width | 470 mm |
| Depth | 440 mm |
| Package height | 845 mm |
| Height | 830 mm |
| Climate class | N-ST |
| Noise level | 41 dB |
| Total net capacity | 91 L |
| Cooling agent | R600a |
| Noise emission class | C |
| Ice cube tray | Yes |
| Freezer number of shelves/baskets | 1 |
| Freezer position | Top-placed |
| Freezer temperature (min) | -6 °C |
| Freezer net capacity | 10 L |
| Adjustable feet | Yes |
| Fridge net capacity | 81 L |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Fridge number of shelves/baskets | 2 |
| Fridge temperature range | 0 - 10 °C |
| Egg tray | Yes |
| Fridge door balconies | 3 |
| Warnings | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |