- Prekė sandelyje
Šaldytuvas su šaldikliu apačioje MPM-323-KB-46, baltas
Šaldytuvas su šaldikliu apačioje MPM-323-KB-46, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Freestanding |
| Product colour | White |
| Built-in display | No |
| Reversible doors | Yes |
| Door hinge | Right |
| Annual energy consumption | 234 kWh |
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | E |
| Height | 1850 mm |
| Depth | 600 mm |
| Weight | 58 kg |
| Width | 600 mm |
| Noise level | 40 dB |
| Total net capacity | 324 L |
| Icemaker | No |
| Noise emission class | C |
| Storage time during power failure | 17 h |
| Freezer net capacity | 96 L |
| Freezer number of shelves/baskets | 3 |
| No Frost (freezer) | No |
| Freezer temperature (min) | -18 °C |
| Freezing capacity | 4.4 kg/24h |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Automatic defrost (freezer) | No |
| Door open alarm | No |
| Temperature alarm | No |
| Fridge net capacity | 219 L |
| Fridge number of shelves/baskets | 3 |
| Number of vegetable drawers | 2 |
| Automatic defrost (fridge) | No |
| Fridge door balconies | 3 |
| No Frost (fridge) | No |
| Fridge interior light | Yes |